Za nami czwarty cykl konferencji Forum Facility Management.

W pierwszej połowie roku 2017 r. mieliśmy przyjemności organizować kolejną edycję konferencji z cyklu Forum Facility Management. Konferencje odbyły się w trzech miastach (Katowice, Łódź, Poznań) i łącznie zgromadziły ponad 200 specjalistów z zakresu zarządzania obiektami komercyjnymi. Reprezentowane były takie nieruchomości jak centra handlowe, biurowce, magazyny, sieci handlowe, zakłady produkcyjne, banki.

Tematyka konferencji była zróżnicowana, w trakcie wystąpień poruszonych zostało wiele tematów związanych z zarządzaniem nieruchomościami, zarówno od strony prawnej jak i technicznej. Głównym tematem konferencji było zagadnienie umów i porozumień Facility Management. Podczas wykładu zostały omówione najważniejsze elementy na jakie należy zwrócić uwagę przy doborze usług z zakresu FM, elementy te zostały omówione na podstawie najciekawszych przykładów.

W organizację konferencji było zaangażowanych kilkanaście firm i instytucji związanych z rynkiem Property/Facility Management. Forum Facility Management było też świetnym miejscem na prezentację rozwiązań skierowanych dla tej branży. Przy okazji konferencji kilkanaście firm prezentowało swoje rozwiązania wspomagające funkcjonowanie obiektów komercyjnych.

Dziękujemy wszystkim Partnerom, Prelegentom, Wystawcom i Patronom Medialnym za zaangażowanie w organizację i udaną współpracę. Uczestnikom dziękujemy za obecność podczas spotkań.

Już teraz zapraszamy do udziału w konferencjach z cyklu Forum Facility Management, które odbędą się jesienią 2017 r. w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku oraz Warszawie. Pierwsze z nich już w listopadzie.  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na stronę pirr.pl/ffm/rejestracja