1 czerwca 2022 r. w Warszawie, w hotelu Novotel Airport odbędzie się Kongres Zarządzania Nieruchomościami Mieszkaniowymi, jedna z największych konferencji w Polsce poświęcona zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi.

Kongres od lat skupia wokół siebie branżę zarządców nieruchomości z Warszawy i województwa mazowieckiego, a w organizację wydarzenia każdorazowo angażuje się kilkanaście firm i instytucji.

W programie Kongresu znajdować się będą zagadnienia z dziedziny prawa, szczegółowo przeanalizujemy dla Państwa kwestie odpowiedzialności odszkodowawczej w zarządzaniu nieruchomościami. Nie zabraknie także prezentacji dotyczących wdrażania ekologicznych rozwiązań dla nieruchomości, a także aspektów technicznych i rozwiązań praktycznych.

Jak co roku Kongres będzie miał charakter targowy, uczestnicy Kongresu będą mieli zatem okazję do indywidualnych konsultacji z ekspertami i dostawcami usług dla branży.

Poza sporą dawką wiedzy, inspiracji i nowych kontaktów uczestnicy Kongresu będą mogli stać się także laureatami naszych konkursów z nagrodami, które przygotowaliśmy dla Państwa.

Do zobaczenia na Kongresie 1 czerwca!

Więcej informacji, program i rejestracja udziału:   www.pirr.pl/kznm