Forum Zarządców Nieruchomości Komercyjnych baner

Podsumowanie - Forum Facility Management w 2018 r.

Ubiegłoroczne edycje konferencji z cyklu Forum Facility Management odbyły się w sześciu miastach naszego kraju. Konferencje łącznie zgromadziły prawie 600 specjalistów z obszaru zarządzania obiektami komercyjnymi.  Uczestnicy konferencji reprezentowali takie nieruchomości jak centra handlowe, biurowce, magazyny, sieci handlowe, zakłady produkcyjne, banki.

Tematyka konferencji była zróżnicowana, w trakcie wystąpień poruszonych zostało wiele tematów związanych z zarządzaniem nieruchomościami, zarówno od strony prawnej jak i technicznej. Podczas konferencji były poruszane takie zagadnienia jak m.in.: zagadnienie umów i porozumień Facility Management, raportowanie działalności FM. Podczas wykładów zostały omówione najważniejsze elementy na jakie należy zwrócić uwagę przy doborze usług z zakresu FM, elementy te zostały omówione na podstawie najciekawszych przykładów.

W organizację konferencji było zaangażowanych kilkanaście firm i instytucji związanych z rynkiem Property/Facility Management. Forum Facility Management było też świetnym miejscem na prezentację rozwiązań skierowanych dla tej branży. Przy okazji konferencji kilkanaście firm prezentowało swoje rozwiązania wspomagające funkcjonowanie obiektów komercyjnych.

Dziękujemy wszystkim Partnerom, Prelegentom, Wystawcom i Patronom Medialnym za zaangażowanie w organizację i udaną współpracę. Uczestnikom dziękujemy za obecność podczas spotkań.

Zapraszamy do udziału w kolejnym cyklu Forum Facility Management, który rozpoczynamy już jesienią 2019 r.!