VII Kongres Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi za nami!

30 listopada 2018 r. w Warszawie mieliśmy przyjemność organizować Kongres Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi, który jest jedną z największych konferencji dla branży Property & Facility Management w naszym kraju. Podobnie jak przy okazji poprzednich edycji, również tym razem mieliśmy przyjemność gościć ponad 120 uczestników, specjalistów z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Tematyka konferencji była zróżnicowana, w trakcie wystąpień poruszonych zostało wiele tematów związanych z zarządzaniem nieruchomościami, zarówno od strony prawnej jak i technicznej. Głównym tematem konferencji było zagadnienie raportowania działalności Facility Management.

Podczas wykładu została omówiona bardzo istotna część działalności Facility Management. Raportowanie to jeden ze sposobów komunikowania się dostawcy i odbiorcy usług. Uczestnicy konferencji dowiedzieli się jak uwzględnić ten temat w umowie FM, a następnie jak zbudować pełny system raportowania. Podane zostały również przykłady takich raportów oraz sposoby ich wykorzystania przez zarządców nieruchomości oraz przez najemców.

W organizację konferencji było zaangażowanych kilkanaście firm i instytucji związanych z rynkiem Property/Facility Management. Kongres był też świetnym miejscem na prezentację rozwiązań skierowanych dla tej branży. Przy okazji konferencji kilka firm prezentowało swoje rozwiązania wspomagające funkcjonowanie obiektów komercyjnych.

Dziękujemy wszystkim Partnerom, Prelegentom, Wystawcom i Patronom Medialnym za zaangażowanie w organizację i udaną współpracę. Uczestnikom dziękujemy za udział w Kongresie.

Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Kongresu Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi, który odbędzie się 28.11.2019 r. w Warszawie. Firmy zainteresowane prezentacją swoich rozwiązań podczas konferencji zapraszamy do kontaktu pod adresem info@pirr.pl.