6 czerwca 2018 r. w Warszawie, w hotelu Novotel Airport  po raz dwudziesty odbył się Kongres Zarządców Nieruchomości Mieszkaniowych, będący jedną z największych konferencji w Polsce związanych z branżą zarządzania nieruchomościami.

W tegorocznym spotkaniu wzięło blisko 250 uczestników, odbyło się kilkanaście prelekcji, a sam Kongres dzięki stoiskom prezentacyjnym, przybrał charakter kameralnych targów branżowych.

Tematyka Kongresu była zróżnicowana i obejmowała wiele różnorodnych zagadnień związanych z profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Zaprezentowano wiele innowacyjnych rozwiązań wspomagających pracę zarządcy nieruchomości, a wśród wystawców i prelegentów znaleźli się eksperci i wieloletni praktycy. Kilkanaście wykładów i wystąpień spotkało się z dużą uwagą uczestników.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Kongresu za udział i zainteresowanie wydarzeniem. Za udaną współpracę, wsparcie merytoryczne i organizacyjne dziękujemy naszym Partnerom i Wystawcom zaangażowanych w organizację wydarzenia.  Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się w grudniu 2018 r.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji znajdującej się na naszym profilu FB pod adresem: https://www.facebook.com/polskiinstytutrozwoju/