28 maja w Warszawie, w hotelu Novotel Airport odbyła się kolejna edycja Kongresu, będącego jedną
z największych i najciekawszych konferencji dedykowanych zarządcom nieruchomości mieszkaniowych
w naszym kraju. Udział w Kongresie wzięło blisko 200 uczestników, specjalistów z obszaru zarządzania nieruchomościami z Warszawy i woj. mazowieckiego. Odbyło się kilkanaście wykładów z dziedziny technicznej obsługi nieruchomości oraz rozwiązań wspomagających eksploatację nieruchomości. Szeroko dyskutowano także n.t. podejmowania oraz zaskarżania uchwał w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, a wykład dotyczący tych zagadnień został poprowadzony przez dr Aleksandrę Sikorską-Lewandowską, specjalistkę prawa handlowego, spółdzielczego oraz prawa wspólnot mieszkaniowych.

W trakcie Kongresu zaprezentowano wiele innowacyjnych rozwiązań wspomagających zarządzanie
i funkcjonowanie nieruchomości, a uczestnicy Kongresu konsultowali się z ekspertami i przedstawicielami firm przy stoiskach prezentacyjnych.

Wszystkim uczestnikom Kongresu dziękujemy za udział i ogromne zainteresowanie wydarzeniem.
Tegoroczna edycja pokazała, jak wielka jest potrzeba i wartość takich spotkań. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom, a udział w Kongresie i zdobyte w trakcie niego wiedza i kontakty, przyczynią się do poprawy efektywności Państwa pracy i przyniosą więcej satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

Partnerem Głównym wydarzenia była firma Innogy Polska S.A.
Wszystkim Wystawcom, Partnerom i Patronom Medialnym serdecznie dziękujemy za współpracę
i zaangażowanie w organizację wydarzenia.