Dziękujemy za zgłoszenie do udziału w naszym szkoleniu organizowanym w formie online.
Na adres e-mail podany w formularzu zostało wysłane potwierdzenie zgłoszenia. Jeśli w ciągu kilku minut takie potwierdzenie do Państwa nie dotrze – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:  telefon: 660 318 205 lub 22 870 10 34, e-mail: info@pirr.pl, prześlemy do Państwa link z dostępem do transmisji.
Jeśli potwierdzenie dotarło – wystarczy kilka minut przed rozpoczęciem wydarzenia lub już w jego trakcie kliknąć na przesłany w potwierdzeniu przycisk “DOŁĄCZ” i zostaną Państwo przeniesieni do transmitowanej konferencji. Do oglądania transmisji zalecamy używanie przeglądarki Google Chrome. Transmisję można obejrzeć również w smartfonie. Jeśli nie będą mogli Państwo uczestniczyć w szkoleniu umożliwimy obejrzenie szkolenia w innym terminie.
 Przypominamy, że brak udziału nie oznacza rezygnacji z udziału w szkoleniu i zwolnienia z płatności. Bezpłatna rezygnacja ze szkolenia jest możliwa na 5 dni przed terminem – wymagana jest przesłanie pisemnej rezygnacji (pocztą elektroniczną).
Fakturę za udział w szkoleniu, certyfikat oraz materiały szkoleniowe otrzymają Państwo po szkoleniu na podany w zgłoszeniu adres mailowy.
Jeśli będą mieli Państwo problem z dołączeniem do transmisji lub inne pytania prosimy o kontakt (660 318 205 lub 22 870 10 34, e-mail: info@pirr.pl)