Regionalne Spotkania Zarządców Nieruchomości - podsumowanie edycji wiosna 2022

Dwudziesta piąta edycja największego i najpopularniejszego cyklu konferencji dla zarządców nieruchomości w naszym kraju odbyła się w 15 miastach. Konferencje zgromadziły niemal 900 uczestników będących specjalistami z obszaru zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi.

Podczas każdej z konferencji dyskutowano na tematy dotyczące prawnych problemów odpowiedzialności odszkodowawczej wspólnoty i spółdzielni mieszkaniowej. Poruszano kwestie zarządzania finansami oraz opłacalności termomodernizacji budynków.

Tradycyjnie wszystkie konferencje miały charakter targowy. Zaprezentowano wiele technicznych rozwiązań, nowinek i nowości pojawiających się na rynku zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Przedstawione zostały możliwości poprawy komunikacji z mieszkańcami oraz estetyki gromadzenia odpadów.

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom, Prelegentom, Wystawcom i Patronom Medialnym za zaangażowanie w organizację i udaną współpracę.

Wszystkim Uczestnikom naszych konferencji serdecznie dziękujemy za udział w Regionalnych Spotkaniach Zarządców Nieruchomości i wielkie zainteresowanie tematyką.

Kolejna edycja Regionalnych Spotkań Zarządców Nieruchomości rozpocznie się już we wrześniu 2022.

Szczegóły już wkrótce!

Galeria